Kontakt

Česká asociace taijiquan, o.s.

IČO: 22893318.

 

Prezident: Roman Steiger.

Adresa: Buzulucká 334/37, 415 03 Teplice.

Tel.: +420 773 586 438.

E-mail: taiji@email.cz

 

E-SHOP  E-SHOP  E-SHOP  E-SHOP  E-SHOP

Kontaktujte nás

Informace o nás

Česká asociace taijiquan, o.s. je nevládní neziskovou organizací nezávislou na jakémkoliv vyšším celku, politickém či jiném koncernu. Česká asociace taijiquan aktivně spolupracuje s Českou asociací baguazhang a taijiquan ČABZTQ a dalšími sdruženími v ČR, dále je v kontaktu s Mezinárodní federací wushu IWUF i jinými mezinárodními organizacemi, zabývajícími se praktikováním taijiquan a dalších neijia (vnitřních umění). Česká asociace taijiquan spolupracuje s renomovanými čínskými mistry, aby tak zaručila vysokou úroveň zprostředkovaných informací.

Stanovy ČAT

Členem asociace se může stát každý vyznavač umění tchaj-ťi čchüan, začátečník i pokročilý, bez ohledu na příslušnost ke škole. Člen získává výhody v podobě možnosti účasti a spolupráce na společných projektech, seminářích, školeních apod. Jestliže se členem asociace stane osoba, která sama vede kurzy tchaj-ťi, získává možnost propagace na tomto webu, který pravidelně osloví nejen širokou členskou základnu asociace, ale také laickou veřejnost.

Přihláška           Ceník           Výukový plán          Etický kodex

Kluby taiji:

Ústí nad Labem

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Jakub Vosátka - zástupce klubu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ...
+

Teplice

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Jitka Lebrová - zástupce klubu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ...
+

Podbořany

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Lenka Koukalová - zástupce klubu   KDY -...
+

Louny

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Ludmila Nováková - zástupce klubu DEN...
+

Litvínov

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Jan Rak - zástupce klubu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ...
+

Litoměřice

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Kateřina Paulová - zástupce klubu DEN...
+

Děčín

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Jiří Šteiner - zástupce klubu   KDY -...
+

Chomutov

š'-fu Roman Steiger - prezident asociace š'-fu Jiří Dostál - zástupce klubu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ...
+

Je dobrou zprávou, že podobně jako v jiných bojových uměních, která si za poslední čtvrtstoletí v Česku vybudovala solidní zázemí, členskou základnu a funkční organizaci, začíná také tchaj-ťi čchüan vstupovat do povědomí lidí jako seriózní, smysluplná a hluboce prospěšná aktivita, které se zájemci mohou začít věnovat v mnoha vznikajících klubech a školách po celé ČR. Výsledky se jistě brzy dostaví. Adepti s perspektivou svého dalšího vývoje se množí, noví zájemci již začínají mít jasno, co je a co není skutečné tchaj-ťi a široká veřejnost začíná mít také představu o tomto umění, které již přestává být mylně spojováno s mysticismem či dokonce podivínstvím...

Tuto milou situaci bychom rádi ještě zlepšili a to byl jeden z hlavních důvodů, proč počátkem roku 2011 oslovil shifu Roman Steiger něklik dalších osob se společným zájmem o rozvoj tchaj-ťi v Česku a inicioval tak založení České asociace taijiquan, za což mu patří náš dík. Zvláštní dík pak náleží Ing. Jakubovi Vosátkovi, který byl první osobou, která tuto nadějnou myšlenku výrazně podpořila a dále např. PhDr. Jaroslavu Dostálovi, který se velice zasadil o šíření naší myšlenky dále.

Česká asociace taijiquan

Vytvořeno službou Webnode