Tchaj-ťi čchüan 40

Připravili jsme pro vás speciální lekci tajči 40 forem - Jang tchaj-ťi čchüan 40

YANG TAICHI CHUAN 40 - YANG TAIJI QUAN 40.

Sestava tajči 40 forem je takzvaná střední forma stylu Jang. Cvičí se pomalu s důrazem na práci boků a aktivaci "hlubokého stabilizačního systému". Její půdorys se přibližuje tradiční dlouhé formě. Je proto vhodná pro ty, kteří již cvičili krátkou formu a chtějí své umění posunout o kousek dál. Zaměříme se i na uvolnění páteře za účelem postupného zprůchodnění hlavních drah. Cvičení podporuje zdraví, sílu, koordinaci, prohlubuje základní dovednosti tchaj-ťi (taichi, taiči).

Tématem lekce nebude výuka sestavy a zapamatování si jejich kroků v daném pořadí, ale především způsob provádění pohybů tajči tak, aby tělo fungovalo jako celek. Cvičení je vhodné zejména pro mírně pokročilé, pro ty, kteří se již se sestavou dříve seznámili, a pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet co to znamená "posunout se ve cvičení tajči hlouběji". Výuku povede š'-fu Roman Steiger.

KDY: Lekce proběhne v neděli 11.12. od 14 do 18 hod.
KDE: ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny

S SEBOU: Volné sportovní oblečení a přezuvky, příp. teplý nápoj
CENA: 550,- Kč (členové klubu mají slevu dle aktuálního cenníku)

Přihlášky posílejte na adresu taiji@email.cz nejpozději do 7.12. 2016, stačí pouze napsat "hlásím se" + vaše jméno a klub (město). Děkuji.

 

 

Česká asociace taijiquan

Vytvořeno službou Webnode